- 1. Koronavírus: így történik a 60 felettiek oltása Müller Cecília adott tájékoztatást arról, hogyan fog történni az idősek covid elleni oltása.
- 2. Kínai koronavírus vakcina: ezt mondta a magyar virológus az oltóanyagról Jakab Ferenc, virológus a Covid-19 elleni kínai vakcináról beszélt.
- 3. Szputnyik V: ez Szlávik véleménye az orosz koronavírus vakcináról Szlávik János elmondta, mit gondol az orosz Covid-19 elleni vakcináról, a Szputnyik Voltóanyagról.
- 4. Ilyen a szem, ha ciszta van a szervezetünkben Egy álmatlan éjszaka vagy klóros vizű uszoda után általában egyértelmű, mi a baj a szemünkkel. Néha azonban előfordulhat, hogy a megszokottnak tűnő rendellenesség valamilyen súlyosabb betegségre utal.
- 5. Vesekő vagy a hasnyálmirigy okozza a bal bordaív alatti fájdalmat? A hasi fájdalom az egyik leggyakoribb oka annak, hogy orvoshoz megyünk. Milyen bajt jelezhet az, ha bal oldalon, a bordák alatt érzünk fájdalmat? Összegyűjtöttük a leggyakoribb okokat.
- 6. Koronavírus vakcinák összehasonlítása: melyik jobb és miért? Egy átlátható táblázatban az amerikai, a brit, a német, a kínai és az orosz vakcinák!
- 7. Koronavírus az élelmiszereken: mennyire veszélyes valójában? Fontos tisztában lenni azzal, hogy az élelmiszerek csomagolásán megtapadhatnak a kórokozók, így a Covid-19 is.
- 8. Így erősítheti 60 év felett az immunrendszerét Az idősebb korosztály tagjai nemcsak fogékonyabbak lehetnek a Covid-19-re, hanem a betegség általában súlyosabb formában jelentkezik náluk. Érdemes tehát mindent megtenni azért, hogy csökkenjen a fertőződés rizikó
- 9. Hogyan lehet felismerni a nyármirigy daganatot? A nyálmirigy betegségek gyakoriak, sokszor mégis a tünetek kezdetéhez képest hosszú idő elteltével kerülnek felfedezésre. Milyen jelekre figyeljünk, és mit tehetünk?
- 10. Koronavírus: a franciák már a 3. nagy lezárásra készülnek A franciáknál a koronavírus fertőzöttek száma megállíthatatlanul nő, hiába van este 6 órától kijárási tilalom.