- 1. Felfüggesztette az Orbánnal konferenciázó Andrej Babis pártvezetői jogait az ALDE Az európai liberális pártban nem nézték jószemmel, hogy az egyik vezetőjük Orbán szélkonzervatív buliján mutatkozik
- 2. Végül terhesen, a hároméves kislányával, az éj leple alatt gyalogolt ki a harcok dúlta Szu... A házukat találat érte, menekülés közben felborult velük az autó. A férj szerint csoda, hogy a baba egészségesen megszületett.
- 3. Erdoğan nyerte a török elnökválasztást Már győzelmi beszédet is tartott és énekelt ünneplő híveinek. Orbán Viktor az elsők között gratulált a török elnöknek.
- 4. Szerdán este rendezik az Európa Liga-döntőt Budapesten, de már kedd reggeltől felforgatják... Minden csoda három napig tart.
- 5. Az orosz kormány azon háborog, hogy egy republikánus szenátor szerint az oroszok meggyilko... Csakhogy Lindsay Graham nem ezt mondta, és készséggel kifejtette, mit kellene tennie a Kremlnek, hogy ne haljanak meg oroszok a harcmezőn.
- 6. Interjú közben kisétált Kammerer Zoltán, amikor az akkumulátorgyárról kérdezte a riporter A Fidesz támogatásával megválasztott gödi polgármester láthatóan nem szívesen beszél a városát érintő legfontosabb aktuális kérdésről.
- 7. A román kormánynak nagyon fáj valami, amit Novák Katalin mondott Erdélyben De azt nem árulák el, hogy pontosan mi.
- 8. Méregzöld lett a csatorna vize Velencében, és senki nem tudja, miért Meglepő módon nem ez az első eset, hogy ilyesmi történt.
- 9. „Most már csak azon múlik a buszozás, hogy a sofőrnek van-e kedve felvennie engem elektrom... Budapest az elmúlt években sokat fejlődött az akadálymentesített közlekedés terén, de még vannak neuralgikus pontok.
- 10. A volt földprivatizációs államtitkár 45 milliós osztalékot vett ki a 2 fős tanácsadócégébő... Bitay Márton Örs az állami szférából az üzleti világba átlépve szépen keres az állami megrendelésekből.